Even voorstellen...… Angelica!
Ik stel mij graag aan jullie voor: mijn naam is Angelica Witting. Ik heb ruime ervaring in de financiële dienstverlening, waar ik mijn carrière begon bij verschillende banken en incassobureaus. Sinds kort werk ik als bewindvoerder bij Beaufin, waar ik mij richt op het bieden van financiële rust en overzicht aan mijn cliënten.
Mijn keuze voor het vak van bewindvoering is heel persoonlijk. Toen mijn vader plotseling ernstig ziek werd, nam ik de verantwoordelijkheid voor zijn financiën en administratie op mij. Deze ervaring opende mijn ogen voor de waarde van deskundige begeleiding in kwetsbare momenten en versterkte mijn wens om in dit vakgebied te werken.
Met meer dan twintig jaar ervaring in financiële dienstverlening en het recent afronden van mijn opleiding tot beschermingsbewindvoerder, breng ik zowel de kennis als de empathie mee die nodig zijn om cliënten effectief te ondersteunen. Ik ben analytisch, besluitvaardig en kan duidelijk communiceren, maar mijn kracht ligt vooral in mijn vermogen om grenzen te stellen en rust te bieden in complexe financiële situaties.
In mijn vrije tijd geef ik af en toe zwemles en heb ik een passie voor het bezoeken van brocante markten. Mijn brede interesse in zowel mensen als het ontdekken van bijzondere dingen maakt mij een veelzijdige en betrokken collega.
Wat mij aantrekt in Beaufin is de combinatie van professionaliteit en menselijkheid. De laagdrempelige en flexibele aanpak sluit goed aan bij mijn eigen werkstijl. Ik ben gemotiveerd om mijn ervaring en kennis in te zetten voor de cliënten van Beaufin en bij te dragen aan de verdere ontwikkeling van de organisatie.

